FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Wskaźnik liczby odczytanych wiadomości 5
Axiom

Serwus fdb! Poszukuję pomocy w konsternującej mnie ostatnimi czasy sprawie. Mianowicie, pewnego dnia loguje się na konto i spoglądam na ikonkę poczty. Ta świeci się na pomarańczowo z dwucyfrowym wynikiem nieodczytanych wiadomości. Poczynam szukać wszem… trudnie się i pocę, zaglądam w zakamary, i nic. Cóż może być tego powodem? Testowałem na kilku przeglądarkach odmiennych urządzeń – bez zmian. Nadal świeci się informacja o tym, że czegoś nie odczytałem. Ale czego, skoro w zasadzie nic do odczytania nie ma? Jeśli podobny problem pojawił się u któregoś z użytkowników lub/oraz adminów, proszę o pomoc w rozjaśnieniu mroków. Pozdrawiam ciepło! :)

Sweet_Foxy

@Axiom Hej, ostatnio jakiś spamer wysyłał ludziom 20–30 bezsensownych wiadomości. Został zbanowany i wiadomości zniknęły, ale jeśli ktoś ich nie odhaczył, kiedy istniały, to nadal wyświetlają się powiadomienia. @Grzegorz_Derebecki na pewno to naprawi. :-)

Axiom

@Sweet_Foxy O, teraz po zalogowaniu już ich nie ma. Serdecznie dziękuję za pomoc i informację! :)

Grzegorz_Derebecki

@Axiom Tak poprawiłem to :) dzięki za zgłoszenie.

mala_madi

@Sweet_Foxy To był spamer czy pseudohacker? Wiadomości miały treść jakichś kodów, a w tym samym czasie ktoś wielokrotnie próbował się logować na moją skrzynkę e-mail. :(

Sweet_Foxy

@mala_madi Nie wiem, kto to był.

Proszę czekać…